logo

Tallinna ja Harjumaa kurtide ühing

Uudised

15.05.2011

Integratsiooniprojekt "Break the silence between us" 4-10 juuli EESTIS!

 
Tervist kõigile!


Tahan suurima heameelega teile teada anda, et integratsiooniprojekt mis toob kokku kurdid ja kuuljad kuuest eri euroopa riigist, on heaks kiidetud! Projekt toimub 4-10 Juuli Aegviidus. Seekord on osalevateks riikideks: Eesti, Portugal, Itaalia, Prantsusmaa, Tsehhi ja Poola. Projekti eesmärk on kurtidel ja kuuljatel veeta üks nädal koos, õppida teineteise kultuuride kohta (nii kurtide-kuuljate kultuuri erinevuste kui ka regionaalsetest kultuurilistest eripäradest rohkem aimu saada). Projekti jooksul toimub iga päev 3 workshopi: Teater, Muusika/tants/poeesia ja Kultuur. Selle käigus jaotatakse kõik segarühma ja hakatakse koos ette valmistama etendust, mille esitame projekti lõpupoole Tallinnas MEEDIALE kui ka kohalikele inimestele!


Projektis osalemise kriteeriumid:

  • osaleja peab olema vanuses 18-30 eluaastat (+/- 1 aasta)
  • oleks soovitatav algtase inglise keeles
  • osaleja peab olema motiveeritud õppima teiste kurtide kui ka kuuljate kultuuri kohta, seega palun ka kirjutada väike motivatsioonikiri kõigil kandideerijatel, mille põhjal valime välja sobiva osaleja!
     

Eestlased peavad ise saama aegviidu puhkebaasi. (projekti asukoht: http://www.aegviidupuhkebaas.ee/Aegviidu%20Puhkebaas_files/asukoht.html) Sõidukulusid tagasi ei maksta eestlastele, sest see toimub siin. Enda poolt tuleb siis maksta 20 eurot osavõtutasu.
 

Kõik huvilised siis võiskid saata mulle wordi faili, kus on ära märgitud nimi, vanus ja nende motivatsioon projektis osalemiseks! Seekord ei toimu valimist selle järgi, kes ees - see mees. Seekord valime selle järgi, kes on tõesti huvitatud teemast ja on motiveeritud aktiivselt selle nädala jooksul koostööd tegema. minu e-mail: Kaire.papp@network-together.eu


Samuti on mul teile üks palve. Kuna seekord tahame teha ka videot sellest projektist, siis kas teie hulgas on keegi, kes on võimeline monteerima kokku kõik videoklipid?

Samuti võite lisainformatsiooni saamiseks pöörduda minu juurde: kaire.papp@network-together.eu


Lootes meeldivale koostööle,
Kaire Papp

Tagasi
26.09.2020
Kinnisvaratehingute infopäev Tallinnas...
15.09.2020
Mumm Perekeskuse kurtide grupp
03.09.2020
Puuetega inimeste päevad 3.-5.septembril ,Toetades iseseisvust, TPIK s
08.06.2020
Saarereis Manilaiule ...
19.05.2020
Väike INFO Kurtide klubist