logo

Tallinna ja Harjumaa kurtide ühing

Uudised

08.05.2005

Üleeestiline pensionäride päev toimus 7. mail 2005.a.

     Alfons Kuusk

    Volli Pärnla

    Leida Aitaja

    Sirje Ringo
   
  Tartust, Pärnust, Viljandist, Haapsalust, Hiiumaalt, Tallinnast ja mujalt tulid pensionärid kolmandat korda pensionäride päevale, nüüd Tallinna .

 

  Pensionäride päevade idee autoriks oli nagu alati väsimatu tartlane Alfons Kuusk. Esimene üritus toimus 2003. aastal Tartus, mis kandis nime “Taaskohtumine”. Selle kandvaks ideeks oli kutsuda kokku üle Eesti pensionäre ehk kunagisi kooli- või klassiõdesid ja –vendi , kes üle pika aja saaksid meenutada ilusaid mälestusi, vahetada muljeid,  uudiseid jne.
  2004. aastal toimus Pärnus ka üritus. Nüüd on ring jõudnud Tallinna. Kui esimesel aastal võttis üritusest osa 60 pensionäri, teisel aastal Pärnus 70 inimest ja nüüd Tallinnas üle 100 inimese. 
  Ja aasta-aastalt osavõtjate arvu suurenemine ei jäta vähimatki kahtlust, et selliseid päevi tasub hoida ja rohkendada.
  Et pensionäride päevad saaksid toimuda, peame tänama Eesti Kurtide Liidu esimeest Volli Pärnlat, kes pani toekama õla ürituste alla.
  Tallinna ja Harjumaa Kurtide Ühingus on tublisid pensionäre, kes pole käed rüpes istunud ja on osalenud aktiivselt ühingu teistel üritustel. Pensionäride päeva organiseerimise kogu raskus lasus Tallinna pensionäride juhil Leida Aitajal. Eriline tänu kuulub Sirje Ringole, kes kandis hoolt pidulaua eest. Teatud-tuntud peakokk ühingu teistel üritustel, kes pole kunagi oma abist keeldunud. Märkimata ei saa jätta teiste tublide pensionäride panust, kelle nimesid ei jõua nimetada.
  Loodetavasti meeldis pensionäride päev kõigile.

Taaskohtumiseni järgmisel pensionäride päeval!
   Pensionäripäevast tehtud fotodega saab tutvuda...

Tagasi
06.05.2022
Eesti kurtide kogukonna ja pensionäride kokkutulek Kopra talus 11. juunil 2022
26.04.2022
THKÜ aastakoosolek toimub 18.05.2022 ...
14.04.2022
Tulge kuulama/vaatama värvikoolitusele ... (II gruppi)
12.04.2022
Tulge kuulama/vaatama värvikoolitusele ...
15.03.2022
Üritus ... “Kokkame koos”
Kalenderplaan 2022
Vaata kõiki sündmusi arrow

Viimati lisatud video