logo

Tallinna ja Harjumaa kurtide ühing

Uudised

19.03.2009

18.märtsil toimunud THKÜ aastakoosolekust

 

 

 

 

  18.märtsil toimusid Kurtide klubis

  THKÜ aastakoosolek ja

   juhatuse valimised

 Vaadati (kuulati) eelmise aasta tegevus- ja majandusaruannet. Juhatuse töö kestis kolm aastat, kuid see aeg möödus ruttu. Juhatuse liikmed töötasid oma vabast ajast usinasti ja pühendasid oma südamed THKÜ hoidmisele. Juhatus tahtis öelda noortele ja vanadele liikmetele palju tänu. Liikmete arv ja huvi ühingu vastu suurenevad pidevalt. Koosolekul olid liikmete sõnavõtud. Enamikul liikmetest on mure, et kurdid, kes pole ühingu liikmed ei soovigi astuda ühingusse ning astuvad uhkelt klubist läbi. Arutati liikmemaksude küsimust. Üks 74–aastane kurt mees viiples liikmetele, et tema maksab hoolimata liikmemaksu vabastamisest ikka ning armastab väga südamest kurte. 16-aastane noormees maksis uhkusega liikmemaksu ja tal oli hea meel toetada oma ühingut. See on vabatahtlik maks. Võtku kõik nendest eeskuju!

Valimisteks  on pakutud juhatuse ja revisjonikomisjoni liikmete kandidaadid. Ühing vajab uut seitsmeliikmelist juhatust ja kolmeliikmelist revisjonikomisjoni. Kandidaate oli kaheksa juhatusse ja revisjoni kolm. Toimus salajane hääletamine.

Uus juhatus: vanad kalad Tiiu Hermat, Riina Kuusk, Mai Kazalov, Ene Erm, Maret Õun ja värsked Janne Oja ja Raivo Kurg. Revisjonikomisjoni kuuluvad Peeter Põdder, Argo Purv ja Kairit Olenko.

Soovin uutele juhatuse ja revisjonikomisjoni liikmetele jõudu, edu ja rõõmu ühingu töös. Ühing ootab sel aastal teie rõõmu, aktiivsust ja positiivseid elamusi, kuigi on alanud masendav majanduskriis.

  

Tagasi
12.11.2019
THKÜ lastejõulupidu
07.11.2019
TOP2019 tagasiside ...
28.10.2019
Kuulmispuudega emad ja lapsed laager 2020
15.10.2019
Isadepäeva üritus on varsti tulekul...
29.08.2019
Kurtide päev on tulekul!!